Video interviu su įdomiais žmonėmis

Interviu su Andriumi Mamontovu

Andriaus Mamontovo įžvalgos apie alkoholio pasekmes. Dažnai žmonės susižavi romantiška alkoholio vartojimo puse. Tuo, kad gali būti apsvaigęs, linksmas ir bendraujantis,bet dažnai nesuvokiamos yra viso to pasekmės.

Interviu su Žydrūnu Savicku

Žydrūnas Savickas vienas stipriausių žmonių pasaulyje, taip pat Vilniaus miesto savivaldybės narys bei visuomenės veikėjas. Šis žmogus tikrai žino,kad norint pasiekti didelių rezultatų reikia daug dirbti ir atsisakyti įvairiausių žalingų įpročių.

Interviu su Martynu Levickiu

Martyno Levickio sėkmės istorija, apimanti jo pasikeitusius studijų planus, gyvenimišką patirtį, įgytą Londone, muzikos įtaką ir ateities vizijas bei norus. Martynas taip pat atkreipia dėmesį į emigraciją, sveiką gyvenseną bei pataria kaip elgtis susidūrus su įvairiomis problemomis.

Jaunoji režisierė – Rima Gungor

Rima Gungor yra jauna amerikos lietuvė ir, nors baigė politinius mokslus ir nieko bendro neturėjo su kinu, šiandien ją galime pavadinti jaunąja režisiere. Šiuo metu Lietuvoje ji stato dokumentinį filmą – „Game Changer: Lithuania’s Nonviolent Revolution“. Rima yra vienas tų žmonių, kurie labai palaiko LTCampus veiklą ir ateities viziją. Šį kartą mes kvietėme ją pasidalinti savo studijų patirtimi Amerikoje.